FLASH News

Mire se vini ne forumin tone
 
ForumPortalliGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
-Flash News- Berisha sulmon ambasadorėt -Flash News-CEZ: Shitjen e kemi njoftuar Reagimi: Kėrkesa e dėmeve, 1 mld dollarė e ēuditshme -Flash News- Partia e Merkel: Statusi kandidat pas zgjedhjeve "Shqipėria tė respektojė kriteret"

Share | 
 

 Programet me te shkarkuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 33
Reputation : 0
Registration date : 09/08/2007

MesazhTitulli: Programet me te shkarkuara   Tue Mar 16, 2010 12:07 am

AVG AntiVirus Free 8.5.278a1439
Perdorni AVG Anti-Virus System qe te mbroni ne menyre te besueshme kompiuterin tuaj. 697283
2.
Mario Forever 4
Nje riberje e re e lojes Super Mario 639671
3.
DirectX 9.0c Redistributable November 2008
Suite e avancuar multimediale API e ndertuar ne sistemet e operimit Microsoft Windows . 470411
4. Nexus Radio 3.1.1
Kerko dhe Shkarko me shume se 15 milion kenge direkt ke PC-ja jote. 457188
5. Youtube Video Downloader 1.50
Shkarko video nga Youtube apo edhe cdo website tjeter me formatin FLV. 451352
6. Knight Online Version 1.708
Eshte nje loje masive multiplayer qe luhet online 434374
7. Download Accelerator Plus 9.0.0.7
Download menaxheri me i perhapur, 160 milion perdorues. 389846
8. Super 2009 Build 35 374517
9. AK-Player 5.1.5
Ben play file-ve audio/video,ben play disa videove njekohsisht,mund te shikosh inmazhe etj... 361111
10.
Little Fighter 2
Nje loje luftuese,qe ka si tipar disa adoleshent qe zihen ne rruge.
11. Spybot - Search and Destroy 1.6.3.50 Beta
Kerko ne Hard diskun dhe Regjistrin tend per cenime ndaj sigurise dhe privacy tend. 335998
12. avast! 4 Home Edition 4.8.1335
Antivirus falas per perdorim shtepiak jokomercial,skanon per viruse etj... 311644
13. PaintStar v2.70
PaintStar eshte nje program per perpunim inmazhi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://foreverlove.albanianforum.net
 
Programet me te shkarkuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
FLASH News :: Rubrika Shoqerore :: Iformatik & Hi-Tec-
Kėrce tek: